K-Rauta Forssa

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 18
Maanantai - Perjantai
9 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 6:30 - 18
Maanantai - Perjantai
6:30 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Lepistönkatu 1, 30100 Forssa
puh. (03) 424 0500 (03) 424 0500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Forssa Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Katso myös: Lantmännen Agro Forssa

Henkilöstö

Seppo Levokoski, Kauppias
(03) 424 0530 (03) 424 0530
seppo.levokoski@k-rauta.fi
Mika Vähämäki, Rakennustarvike
(03) 424 0543 (03) 424 0543
mika.vahamaki@k-rauta.fi
Juha Ojansuu, Rakennustarvike
(03) 424 0525 (03) 424 0525
juha.ojansuu@k-rauta.fi
Jari-Pekka Haakana, Rakennustarvike
(03) 424 0531 (03) 424 0531
jari-pekka.haakana@k-rauta.fi
Matti Kivistö, Yritysmyynti, Työväline
(03) 424 0552 (03) 424 0552
matti.kivisto@k-rauta.fi
Tea Uusimäki, Työväline
(03) 424 0515 (03) 424 0515
tea.uusimaki@k-rauta.fi
Mikko Kyrö, Työväline
(03) 424 0542 (03) 424 0542
mikko.kyro@k-rauta.fi
Jorma Polo, Pienkoneet, Polttoöljy
(050) 387 2549 (050) 387 2549
jorma.polo@k-rauta.fi
Marjatta Alhainen, Sisustus
(03) 424 0529 (03) 424 0529
marjatta.alhainen@k-rauta.fi
Ann-Mari Turunen, Sisustus
(03) 424 0500 (03) 424 0500
ann-mari.turunen@k-rauta.fi
Virpi Into, Sisustus, Sisustussuunnittelu
(03) 424 0510 (03) 424 0510
virpi.into@k-rauta.fi
Saila Puuronen, Sisustussuunnittelu, Noblessa -keittiöt
(03) 424 0535 (03) 424 0535
saila.puuronen@k-rauta.fi
Minna Sundberg, Noblessa -keittiöt
(03) 424 0554 (03) 424 0554
minna.sundberg@k-rauta.fi
Anniina Aksoy, Markkinointi
(03) 424 0500 (03) 424 0500
anniina.aksoy@k-rauta.fi
Marianne Tehi, Konttori
(03) 424 0527 (03) 424 0527
marianne.tehi@k-rauta.fi
Kirsi Leppäranta
(03) 424 0500 (03) 424 0500
kirsi.lepparanta@k-rauta.fi
Jenna Leppäranta, Kassa
(03) 424 0500 (03) 424 0500
jenna.lepparanta@k-rauta.fi
Pasi Lehmijoki, Varasto
(03) 424 0526 (03) 424 0526
pasi.lehmijoki@k-rauta.fi
Joni Leppikoski, Varasto
(044) 750 1907 (044) 750 1907
joni.leppikoski@k-rauta.fi
Timo Jokinen, Varasto
(03) 424 0553 (03) 424 0553
Sakari Polo, Tavaran vastaanotto, Yritysmyynti
(03) 424 0534 (03) 424 0534
sakari.polo@k-rauta.fi
Ramirent
(03) 424 0549 (03) 424 0549
Päivi Vuori, Talomyynti
(03) 424 0548 (03) 424 0548
040 522 0665
paivi.vuori@omakotitalo.net
Ilkka Vuori, Talomyynti
(03) 424 0560 (03) 424 0560
040 546 2187
ilkka.vuori@omakotitalo.net
Kalle Vaari, Peltiseppä
(03) 424 0561 (03) 424 0561