K-Rauta Kaukajärvi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 6:30 - 19
Maanantai - Perjantai
6:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
11 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 6:30 - 19
Maanantai - Perjantai
6:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
11 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 6:30 - 16
Maanantai - Perjantai
6:30 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Juvankatu 4, 33710 Tampere
puh. 020 7630 880 020 7630 880
kaukajarvi@k-rauta.fi
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kaukajärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

ProCenter
020 7630 884 020 7630 884
Rakennustarvike, Työväline, Sisustus, Kodin Kalustaminen
020 7630 882 020 7630 882
Varasto / Kuljetuspalvelu
020 7630 885 020 7630 885
Mila Rautio, Myyntipäällikkö ProCenter
0400 897 345 0400 897 345
mila.rautio@k-rauta.fi
Teemu Toimela, ProCenter
0400 897 367 0400 897 367
teemu.toimela@k-rauta.fi
Rainer Niutanen, ProCenter
040 540 4586 040 540 4586
rainer.niutanen@k-rauta.fi
Mikko Virtanen, Rakennustarvike, LVI, Työvälineet
040 172 6626 040 172 6626
mikko.virtanen@k-rauta.fi
Kaj Lemmetyinen, Rakennustarvike, LVI, Työvälineet
0400 897 347 0400 897 347
kaj.lemmetyinen@k-rauta.fi
Heidi Korpi, Sisustus, Kodin kalustaminen
040 5499 902 040 5499 902
heidi.korpi@k-rauta.fi
Heini Lipponen, Sisustus
040 5499 913 040 5499 913
heini.lipponen@k-rauta.fi
Jonna Varis, Keittiösuunnittelu, Remonttimestari
0400 897 346 0400 897 346
jonna.varis@k-rauta.fi
Jenna Niemi, Piha ja puutarha
040 542 7333 040 542 7333
jenna.niemi@k-rauta.fi
Eero Seppä, Logistiikkapäällikkö
0400 897 348
eero.seppa@k-rauta.fi
Jesse Hakkarainen, Varasto
0400 897 349 0400 897 349
jesse.hakkarainen@k-rauta.fi
Tomi Kivistö, Varasto
0400 897 350 0400 897 350
tomi.kivisto@k-rauta.fi
Anu Järvinen, Konttoristi, Laskutus
0400 897 339 0400 897 339
anu.jarvinen@k-rauta.fi
Heidi Moisio, Ostaja
040 520 9901 040 520 9901
heidi.moisio@k-rauta.fi
Kai Niemi, Myymäläpäällikkö
040 5499 587 040 5499 587
kai.niemi@k-rauta.fi
Tuomas Pajala, Myymäläjohtaja
040 900 3277 040 900 3277
tuomas.pajala@k-rauta.fi