K-Rauta Kirkkonummi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
10 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 6:30 - 16
Maanantai - Perjantai
6:30 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Purokummuntie 2, 02400 Kirkkonummi
puh. 0400219107 0400219107
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kirkkonummi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kassaosasto
0400219107 0400219107
Martti Halmesmäki - Kauppias
0400 170 283 0400 170 283
martti.halmesmaki@k-rauta.fi
Johanna Heikkilä - Myymäläpäällikkö ja ostaminen
0400 182 393 0400 182 393
johanna.heikkila@k-rauta.fi
Felix Westermarck - Yritys- ja projektimyynnin esimies
0400231978 0400231978
felix.westermarck@k-rauta.fi
Roger Österman - Yritys- ja Projektimyynti
0403593951 0403593951
roger.osterman@k-rauta.fi
Jari Kuntsi - Rakennustarvike ja remontit, tiiminvetäjä
0400356020 0400356020
jari.a.kuntsi@k-rauta.fi
Lisbet Helander - Sisustus, tiiminvetäjä
0404824278 0404824278
lisbet.helander@k-rauta.fi
Roosa Korhonen - Sisustus
0405575804 0405575804
roosa.korhonen@k-rauta.fi
Linda Engblom - Sisustus
0405037137 0405037137
linda.engblom@k-rauta.fi
Robin Valtonen - Piha ja puutarha, tiiminvetäjä
0405575908 0405575908
robin.valtonen@k-rauta.fi
Markus Dahlin - Työväline, tiiminvetäjä
0400231484 0400231484
markus.dahlin@k-rauta.fi
Tony Löflund - Työväline, rakennustarvike, noutopiha
0403564366 0403564366
toni.loflund@k-rauta.fi
Nenne Broström - Noutopiha, tiiminvetäjä
040 5411 410 040 5411 410
nenne.brostrom@k-rauta.fi
Jani Nummelin - Kuljetukset
0405947106 0405947106
jani.nummelin@k-rauta.fi
Sari Tolvanen - Logistiikka
0403593949 0403593949
sari.tolvanen@k-rauta.fi