K-Rauta Kuninkoja

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 18
Maanantai - Perjantai
6:30 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
11 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 18
Maanantai - Perjantai
6:30 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
11 - 18

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai
6:30 - 17
Tiistai
6:30 - 17
Keskiviikko
6:30 - 17
Torstai
6:30 - 17
Perjantai
6:30 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Itäniityntie 9, 21280 Raisio
puh. 0290 074 800 0290 074 800
Puheluhinnat määräytyvät kuluttajanliittymäsopimuksen mukaan.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kuninkoja Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Rakentaminen ja LVI
0290 074 810 0290 074 810
Sisustus ja kodinkalustaminen
0290 074 820 0290 074 820
Työvälineet ja puutarha
0290 074 850 0290 074 850
Ammattiasiakasmyynti
0290 074 880 0290 074 880
procenter.kuninkoja@k-rauta.fi
Tilausten nouto
0290 074 890 0290 074 890
Jukka Lamminpää, Talomyynti
0400 530 220 0400 530 220
jukka.lamminpaa@k-rauta.fi
Sannamari Alho, Keittiö- ja kalustesuunnittelu ja -myynti
044 7274 833 044 7274 833
sanna.alho@k-rauta.fi
Sari Pirttijärvi, Keittiö- ja kalustesuunnittelu ja -myynti
044 7274 823 044 7274 823
sari.pirttijarvi@k-rauta.fi
Pasi Kiuru, Projektimyynti
044 7274 807 044 7274 807
pasi.kiuru@k-rauta.fi
Toni Suojanen, Asennuspalvelumyynti
044 7274 844 044 7274 844
toni.suojanen@k-rauta.fi
Mika Orpana, Ammattiasiakasmyynti
044 3364 844 044 3364 844
mika.orpana@k-rauta.fi
Tuomas Pahikkala, Ammattiasiakasmyynti
044 7274 858 044 7274 858
tuomas.pahikkala@k-rauta.fi
Tero Penttilä,  Ammattiasiakasmyynti
044 7274 817 044 7274 817
tero.penttila@k-rauta.fi
Henri Ketonen, Myyntipäällikkö / Ammattiasiakasmyynti
044 7274 818 044 7274 818
henri.ketonen@k-rauta.fi
Jani Hyövelä, Myyntipäällikkö / Rakennustarvike, LVI, työvälineet ja puutarha
044 7274 841 044 7274 841
jani.a.hyovela@k-rauta.fi
Joni Laiho, Myyntipäällikkö / Sisustus ja kodinkalustaminen
044 7274 816 044 7274 816
joni.laiho@k-rauta.fi
Hannu Salonen, Myymäläpäällikkö
044 7274 851 044 7274 851
hannu.salonen@k-rauta.fi
Sami Aalto, Kauppias
0500 784078 0500 784078
sami.aalto@k-rauta.fi