K-Rauta Lapua

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 15
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 15
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Ulkomyymälä

Avoinna tänään: 9 - 15
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

K-Rauta Lapua

Yhteystiedot

Alangontie 4, 62100 Lapua
puh. +35864207610 +35864207610
Puheluhinnat määräytyvät kuluttajanliittymäsopimuksen mukaan.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Lapua Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Joni Laasala, Myymäläpäällikkö
Joni Laasala, Myymäläpäällikkö
+358505283883 +358505283883
joni.laasala@k-rauta.fi
Lauri Tuomaala, Yritysmyyjä/Procenter
Lauri Tuomaala, Yritysmyyjä/Procenter
+358405121881 +358405121881
lauri.tuomaala@k-rauta.fi
Hannu Karvala, Myyjä
Hannu Karvala, Myyjä
+358445729092 +358445729092
hannu.karvala@k-rauta.fi
Juha-Matti Malmimäki, Myyjä
Juha-Matti Malmimäki, Myyjä
+358405493469 +358405493469
juha-matti.malmimaki@k-rauta.fi
Asko Tamminen, Myyjä
+358401879801 +358401879801
asko.tamminen@k-rauta.fi
Jenni Lähtinen, Myyjä
Jenni Lähtinen, Myyjä
+358405121905 +358405121905
jenni.lahtinen@k-rauta.fi
Heli Juurakko, Remonttimestari
Heli Juurakko, Remonttimestari
+358447917967 +358447917967
Paikanpäällä Lapualla ajanvarauksella!
heli.juurakko@k-rauta.fi https://ajanvaraus.k-rauta.fi/
Antti Hakala, Ainoakoti ja Kimara talomyyjä
Antti Hakala, Ainoakoti ja Kimara talomyyjä
+358401530878 +358401530878
antti.hakala@k-rauta.fi https://ajanvaraus.k-rauta.fi/
Iiro Takala, Kauppias
Iiro Takala, Kauppias
iiro.takala[at]k-rauta.fi