K-Rauta Malinen Varkaus

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Käsityökatu 30, 78200 Varkaus
puh. 017-366 3400 017-366 3400
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Malinen Varkaus Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.


Katso myös: Lantmännen Agro Varkaus

Henkilöstö

Heli Malinen, Kauppias
040 5575 541 040 5575 541
heli.malinen@k-rauta.fi
Alpo Malinen, Kauppias
040  0570 443 040  0570 443
alpo.malinen@k-rauta.fi
Ari Otollinen, Rakennustarvike ja Yritysmyynti
044 5597 532 044 5597 532
ari.otollinen@k-rauta.fi
Kaarina Konttinen, Sisustus ja Kodin kalustaminen, Sisustussuunnittelija
044 5597 538 044 5597 538
kaarina.konttinen@k-rauta.fi
Veli Suutari, Rakennustarvike ja Yritysmyynti
044 5597 533 044 5597 533
veli.suutari@k-rauta.fi
Jari Vatanen, Rakennustarvike ja työväline
044 5594 529 044 5594 529
jari.vatanen@k-rauta.fi
Elina Mäki,  Sisustus
044 5597 536 044 5597 536
elina.maki@k-rauta.fi
Johanna Suhonen, Sisustus
044 5597 536 044 5597 536
k-rauta.varkaus@k-rauta.fi
Ville Parviainen, Talomyynti
050 5871 985 050 5871 985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Kari Immonen, Varasto
044 5597 537 044 5597 537
k-rauta.varkaus@k-rauta.fi
Marja Otollinen, Konttori ja Laskutus
044 5594 511 044 5594 511
marja.otollinen@k-rauta.fi