K-Rauta Passeli

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 15
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
9 - 17
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Myllyojankatu 11, 24100 Salo
puh. 040 3066200 040 3066200
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Passeli Facebook

Kauppias tiedottaa

Lämpimästi tervetuloa täyden palvelun rautakauppaan!

Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin. 

Henkilöstö

Rakennustarvike
040 3066210 040 3066210
Sisustus
040 3066220 040 3066220
Työväline
040 3066210 040 3066210
Piha ja puutarha
040 3066230 040 3066230
Teräsmyynti (arkisin klo 8-17)
040 3066240 040 3066240
Jarno Kuusisto, Kauppias
040 3066226 040 3066226
jarno.kuusisto@k-rauta.fi
Juha Oksanen, Rakennustarvike, Yritysmyynti, Pro Center
040 3066212 040 3066212
juha.oksanen@k-rauta.fi
Arto Salminen, Yritysmyynti, Pro Center
040 3066214 040 3066214
arto.salminen@k-rauta.fi
Harri Jokinen, Rakennustarvike, LVI
040 3066213 040 3066213
harri.jokinen@k-rauta.fi
Jussi Savolainen, Rakennustarvike
040 3066218 040 3066218
jussi.savolainen@k-rauta.fi
Tomi Toikka, Rakennustarvike, Työväline
040 3066216 040 3066216
tomi.toikka@k-rauta.fi
Arto Laakso, Rakennustarvike
040 3066219 040 3066219
040 8373028
arto.laakso@k-rauta.fi
Pekka Raitanen, Rakennustarvike
040 3066 217 040 3066 217
pekka.raitanen@k-rauta.fi
Johan-Petter Alm, Sisustus
040 3066228 040 3066228
johan-petter.alm@k-rauta.fi
Riku Örling, Sisustus
040 3066222 040 3066222
riku.orling@k-rauta.fi
Julia Rouhiainen, Sisustus, Sisustussuunnittelu
040 3066225 040 3066225
(Äitiyslomalla)
julia.rouhiainen@k-rauta.fi
Virpi Hoikkala, Sisustus
040 3066227 040 3066227
virpi.hoikkala@k-rauta.fi
Taneli Sorvoja, Sisustus
040 3066224 040 3066224
taneli.sorvoja@k-rauta.fi
Kimmo Rantanen, Sisustus
040 3066221 040 3066221
kimmo.rantanen@k-rauta.fi
Jenny Alanko, Sisustus, Sisustussuunnittelu, Remonttimestari
040 3066229 040 3066229
jenny.a.alanko@k-rauta.fi
Jesse Kuusisto, Työväline, Rakennustarvike
040 3066235 040 3066235
jesse.kuusisto@k-rauta.fi
Valtteri Lehtinen, Työväline
040 3066231 040 3066231
valtteri.lehtinen@k-rauta.fi
Jari Liimatainen, Työväline
040 3066236 040 3066236
jari.liimatainen@k-rauta.fi
William Lempinen, Työväline
040 3066233 040 3066233
william.lempinen@k-rauta.fi
Kausiapu, Työväline
040 3066232 040 3066232
Christian Troberg, Piha ja Puutarha
040 3066215 040 3066215
christian.troberg@k-rauta.fi
Kausiapu, Piha ja Puutarha
040 3066298 040 3066298
Ilpo Jalonen, Varastopäällikkö
040 3066294 040 3066294
ilpo.jalonen@k-rauta.fi
Jussi Pajunen, Varasto
040 3066291 040 3066291
jussi.pajunen@k-rauta.fi
Juha Andersson, Teräsmyynti
040 3066241 040 3066241
juha.andersson@k-rauta.fi
Jere Vento, Teräsmyynti
040 3066299 040 3066299
jere.vento@k-rauta.fi
Hannu Jokinen, Teräsvarasto
040 3066242 040 3066242
Sari Kautonen, Kassa
040 3066202 040 3066202
sari.kautonen@k-rauta.fi
Pirkko Prusi, Ostolaskut
040 3066203 040 3066203
pirkko.prusi@k-rauta.fi
Marjaana Jussilainen, Luotonvalvonta
040 3066288 040 3066288
marjaana.jussilainen@k-rauta.fi
Mika Kallio, Talouspäällikkö
040 3066287 040 3066287
mika.kallio@k-rauta.fi