K-Rauta Pietarsaari

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Fabriksgatan 1, 68600 Jakobstad / Pietarsaari
puh. 020 743 0571 020 743 0571
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Pietarsaari Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Anders Byggmästar
040 825 9862 040 825 9862
yritysmyynti/ företagsförsäljning
anders.byggmastar@k-rauta.fi
Kim Engström
040 536 9591 040 536 9591
yritysmyynti/ företagsförsäljning
kim.engstrom@k-rauta.fi
Cenneth Nordling
040 829 7551 040 829 7551
yritysmyynti/ företagsförsäljning, rakennustarvikkeet/byggvaror
cenneth.nordling@k-rauta.fi
Jan Svenlin
040 829 7833 040 829 7833
rakennustarvikkeet/ byggvaror, työvälineet/verktyg
jan.svenlin@k-rauta.fi
Roy Krook
040 158 8189 040 158 8189
LVI / VVS, rakennustarvikkeet/byggvaror, takat/spisar
roy.krook@k-rauta.fi
Anders Granberg
041 730 4392 041 730 4392
anders.granberg@k-rauta.fi
Pernilla Norrman
040 829 7666 040 829 7666
sisustus/inredning, keittiöt/kök
pernilla.norrman@k-rauta.fi
Turo Isomaa
040 838 0614 040 838 0614
työvaatteet
turo.isomaa@k-rauta.fi
Hanna Samanen
040 684 2115 040 684 2115
puutarha/trädgård, kassa
hanna.samanen@k-rauta.fi
Nina Rimmi
040 682 7864 040 682 7864
puutarha/trädgård, kassa
nina.rimmi@k-rauta.fi
Marcus Tallgård
040 829 9595 040 829 9595
varasto/lager, kuljetukset/transporter
marcus.tallgard@k-rauta.fi
Fredrik Lönnqvist
040 158 8190 040 158 8190
varastoesimies/lagerförman, kuljetukset/transporter
fredrik.lonnqvist@k-rauta.fi
Tommy Björk
040 841 2607 040 841 2607
varasto/lager
Mikael Hellman
040 841 4133 040 841 4133
varasto/lager
Thomas Biskop
0500 863 909 0500 863 909
kauppias/köpman
thomas.biskop@k-rauta.fi
Sara Hallbäck
040 841 2605 040 841 2605
konttori/kontor
sara.hallback@k-rauta.fi