K-Rauta Rautapertti

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 16
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Kartanonkatu 12, 55120 Imatra
puh. 020 7000 300 020 7000 300
Puheluhinnat 020-alkuisiin numeroihin lankapuhelimesta: 8,28 snt / puhelu + 7 snt / min, matkapuhelimesta: 8,28 snt / puhelu + 17 snt / min. (alv. 24 %). Puhelun hinta matkapuhelinliittymiin määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Rautapertti Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

 

Meiltä löydät myös kaikki kodinkoneet; astianpesukoneet, pyykinpesukoneet, liedet, jääkaapit, pakastimet.
Tervetuloa tutustumaan kodinkoneosastoomme!

 

RAUTAPERTIN POISTOTORI

Poistotorilta huippuedullisia löytöjä!

- Työvälineet ja -vaatteet

- Kodinkoneet ja kylpyhuone

- Puutarha

- Rakennustarvike

- LVI-tuotteet

- Sisustus

 

 

Tästä ilmoitimme

 

 

Remonttimyynnin tarjouksia löydät täältä

 

 

 

Tarjoukset

 

 

 

 

 

 

 

Lisää tarjouksia täällä

 

 

Laadukkaat lumityövälineet joka pihaan

 

(kuvia klikkaamalla kuvat aukeavat suurempina uuteen ikkunaan)

Henkilöstö

Kimmo Ihalainen, kauppias
0400 502660 0400 502660
kimmo.ihalainen@k-rauta.fi
Anu Ihalainen, kauppias
044 3233424 044 3233424
anu.ihalainen@k-rauta.fi
Riitta Ilvonen, myymäläpäällikkö
020 7000 332 020 7000 332
040 508 9782
riitta.ilvonen@k-rauta.fi
Anne Koljonen, Svetlana Töns, kassa
020 7000 320 020 7000 320
Juha Wallenius, osastopäällikkö, ammattiasiakasmyynti
020 7000 345 020 7000 345
juha.wallenius@k-rauta.fi
Sampsa Varis, ammattiasiakasmyynti
020 7000 325 020 7000 325
sampsa.varis@k-rauta.fi
Juha-Pekka Rinkinen, ammattiasiakasmyynti
040 170 9446 040 170 9446
juha-pekka.rinkinen@k-rauta.fi
Jouni Pitkänen, Talomyynti
041 474 3935 041 474 3935
jouni.pitkanen@k-rauta.fi
Marko Loukkaanhuhta, osastopäällikkö, rakennustarvike
020 7000 353 020 7000 353
marko.loukkaanhuhta@k-rauta.fi
Antti Markkanen, rakennustarvike, asennuspalvelu
020 7000 341 020 7000 341
antti.markkanen@k-rauta.fi
Kai Paavilainen, rakennustarvike
020 7000 346 020 7000 346
kai.paavilainen@k-rauta.fi
Lasse Penttinen, lvi ja rakennustarvike
020 7000 334 020 7000 334
lasse.penttinen@k-rauta.fi
Veli-Matti Kymäläinen, lvi ja rakennustarvike
020 7000 349 020 7000 349
veli-matti.kymalainen@k-rauta.fi
Sakke Pokkinen, osastopäällikkö, työväline
020 7000 340 020 7000 340
sakke.pokkinen@k-rauta.fi
Ari Kiisseli, työväline
020 7000 354 020 7000 354
ari.kiisseli@k-rauta.fi
Niko Järvelä, työväline
020 7000 356 020 7000 356
niko.jarvela@k-rauta.fi
Noora Hänninen,osastopäällikkö, sisustus, asennuspalvelu
020 7000 358 020 7000 358
noora.hanninen@k-rauta.fi
Galina Suikki, sisustus, sisustusneuvonta
020 700 0328 020 700 0328
galina.suikki@k-rauta.fi
Johanna Taraneva, sisustus
020 7000 330 020 7000 330
johanna.taraneva@k-rauta.fi
Mari Pajari, keittiömyynti
020 7000 348 020 7000 348
040 593 1574
mari.a.pajari@k-rauta.fi
Soili Nylander, osastopäällikkö, kodin kalustaminen
020 7000 324 020 7000 324
soili.nylander@k-rauta.fi
Katja Stepanova, kodin kalustaminen
020 7000 335 020 7000 335
katja.stepanova@k-rauta.fi
Tuukka Järvelä, kodin kalustaminen
020 7000 342 020 7000 342
tuukka.jarvela@k-rauta.fi
Anja Suoknuuti, piha ja puutarha
020 7000 321 020 7000 321
anja.suoknuuti@k-rauta.fi
Kirsi Maksimainen, konttori
020 7000 336 020 7000 336
kirsi.maksimainen@k-rauta.fi
Olli Stenberg, osastopäällikkö, varasto ja kuljetukset
020 7000 343 020 7000 343
varasto.imatra@k-rauta.fi
Tapio Räihä, varasto ja kuljetukset
020 7000 327 020 7000 327
varasto.imatra@k-rauta.fi
Risto Marttinen, varasto ja kuljetukset
020 7000 362 020 7000 362
risto.marttinen@k-rauta.fi
Mikko Ovaska, varasto ja kuljetukset
020 7000 350 020 7000 350
varasto.imatra@k-rauta.fi
Igor Bojko, varasto ja kuljetukset
020 7000 364 020 7000 364
varasto.imatra@k-rauta.fi
Päivi Koivistoinen, tavaran vastaanotto
020 7000 329 020 7000 329
paivi.koivistoinen@k-rauta.fi
Sari Pöntinen, tuotepäällikkö
020 7000 338 020 7000 338
sari.pontinen@k-rauta.fi
Tanja Raikaslehto, markkinointivastaava
020 7000 333 020 7000 333
tanja.raikaslehto@k-rauta.fi