K-Rauta Rautapohja Ylivieska

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 15
Maanantai - Perjantai
7:30 - 18
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 15
Maanantai - Perjantai
7:30 - 18
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

K-Rauta Rautapohja Ylivieska

Yhteystiedot

Kettukallionkatu 1, 84100 Ylivieska
puh. 08 4109 300 08 4109 300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Rautapohja Ylivieska Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

 

 

Henkilöstö

Jukka Nissilä, kauppias, myyntijohtaja
044 5109 334 044 5109 334
jukka.nissila@k-rauta.fi
Tero Nissilä, kauppias, toimitusjohtaja
044 5109 318 044 5109 318
tero.nissila@k-rauta.fi
ProCenter
08 4109 309 08 4109 309
Rakennustarvike-, LVI- ja työvälineosasto
08 4109 301 08 4109 301
Sisustusosasto
08 4109 302 08 4109 302
Ulkomyymälä
08 4109 307 08 4109 307
Ramirent
040 5797573 040 5797573
Jani Jaakola, Myymäläpäällikkö
044 5109 343 044 5109 343
jani.jaakola@k-rauta.fi
Velimatti Miettilä, ProCenter, Yritysmyynti
044 5109 344 044 5109 344
velimatti.miettila@k-rauta.fi
Vesa Päivärinta, ProCenter, Yritysmyynti
044 5109 354 044 5109 354
vesa.paivarinta@k-rauta.fi
Antero Sihvonen, rakennustarvike ja LVI, osastovastaava
044 5109 315 044 5109 315
antero.sihvonen@k-rauta.fi
Ilkka Nikula, rakennustarvike
044 5109 336 044 5109 336
ilkka.nikula@k-rauta.fi
Vesa Marjamaa, rakennustarvike
044 5109 324
vesa.marjamaa@k-rauta.fi
Aila Haikola, sisustus, osastovastaava
044 5109 371 044 5109 371
aila.haikola@k-rauta.fi
Jenna Korte, Sisustus, Cello-keittiöt
044 5109 325 044 5109 325
jenna.korte@k-rauta.fi
Pertti Hiltunen, sisustus
044 5109 320 044 5109 320
pertti.hiltunen@k-rauta.fi
Jaakko Huhtakangas, ulkomyymälä
044 5109 346 044 5109 346
jaakko.huhtakangas@k-rauta.fi
Juha Rautaoja, ulkomyymälä
044 5109 378 044 5109 378
juha.rautaoja@k-rauta.fi
Erkki Partala, ulkomyymälä
044 5109 316 044 5109 316
erkki.partala@k-rauta.fi
Arttu Myllykoski, ulkomyymälä
044 5109 322 044 5109 322
arttu.myllykoski@k-rauta.fi
Jarna Jaatinen, kassavastaava
044 5109 312 044 5109 312
jarna.jaatinen@k-rauta.fi
Tuija Markkula, piha- ja puutarhamyymälä
044 5109 310 044 5109 310
tuija.markkula@k-rauta.fi
Lea Rautio, toimistovastaava, kirjanpito & osto- ja myyntireskontranhoitaja
044 5109 332 044 5109 332
lea.rautio@k-rauta.fi