K-Rauta Ruoholahti

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
11 - 18

Yhteystiedot

Itämerenkatu 21, 00180 Helsinki
puh. 010 249 1000 010 249 1000
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. 010-alkuisiin numeroihin soitetut puhelut maksavat 8,35 snt/puh + lankaliittymästä 16,69 snt/min ja matkapuhelimesta 16,69 snt/min. Hinnat sisältävät 24 % arvonlisäveron.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ruoholahti Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me täällä Ruoholahden K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia, kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Matti Välimäki Kauppias
044 977 9200 044 977 9200
matti.valimaki@k-rauta.fi
Jaana Heimala, Talouspäällikkö
040 5761 606 040 5761 606
jaana.heimala@k-rauta.fi
Sari Holopainen, Konttori
010 249 1024 010 249 1024
sari.holopainen@k-rauta.fi
Ruoholahti Työväline
010 249 1002 010 249 1002
Seppo Vepsäläinen, Työväline
010 249 1018 010 249 1018
seppo.vepsalainen@k-rauta.fi
Miikka Moisander, Työväline
0102491028 0102491028
miikka.moisander@k-rauta.fi
Olli Huovinen, Työväline
0102491023 0102491023
olli.huovinen@k-rauta.fi
Ruoholahti Sisustus
010 249 1001 010 249 1001
Petri Puhjo, Sisustus ja kodin kalustaminen
010 249 1015 010 249 1015
petri.puhjo@k-rauta.fi
Mika Nurminen, Sisustus ja kodin kalustaminen
0102491022 0102491022
mika.nurminen@k-rauta.fi
Elina Pajula, Sisustus ja kodin kalustaminen
010 249 1001 010 249 1001
elina.a.pajula@k-rauta.fi
Iris Pärgma, Sisustus ja kodin kalustaminen
010 249 1016 010 249 1016
iris.pargma@k-rauta.fi
Henrik Karikoski, Ammattiasiakasmyynti
040 450 6359 040 450 6359
Juha Suokas, Ammattiasiakasmyynti
040 456 4696 040 456 4696
juha.suokas@k-rauta.fi
Varasto/noutopiha
010 249 1025 010 249 1025
varasto.ruoholahti@k-rauta.fi