K-Rauta Suonenjoki

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 15
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
11 - 15

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 15
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
11 - 15

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Lintikonkatu 15, 77600 Suonenjoki
puh. 050 579 0213 050 579 0213
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Suonenjoki Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.



Katso myös: Lantmännen Agro Suonenjoki

Henkilöstö

Harri Heiskanen, kauppias
Harri Heiskanen, kauppias
040 553 1557 040 553 1557
harri.heiskanen@k-rauta.fi
Tommi Rossi, kauppias
Tommi Rossi, kauppias
040 777 5630 040 777 5630
tommi.rossi@k-rauta.fi
Joni Heino, Rakennustarvike,ammattiasiakasmyynti, sähkötarvikkeet,LVI
Joni Heino, Rakennustarvike,ammattiasiakasmyynti, sähkötarvikkeet,LVI
0505751110 0505751110
joni.heino@k-rauta.fi
Ilpo Tanskanen,Suojaimet, kylpyhuonekalusteet, kodinkoneet,rautamyynti
Ilpo Tanskanen,Suojaimet, kylpyhuonekalusteet, kodinkoneet,rautamyynti
050 579 0209 050 579 0209
ilpo.tanskanen@k-rauta.fi
Vesa Lintu, Pienrauta ja pienkoneet
Vesa Lintu, Pienrauta ja pienkoneet
050 579 0214 050 579 0214
vesa.lintu@k-rauta.fi
Olli Vasiljev, Sisustus ja vapaa-ajan tarvikkeet
Olli Vasiljev, Sisustus ja vapaa-ajan tarvikkeet
050 579 0210 050 579 0210
olli.vasiljev@k-rauta.fi
Merja Tynnyrinen, Kassapalvelut
Merja Tynnyrinen, Kassapalvelut
050 579 0213 050 579 0213
merja.tynnyrinen@k-rauta.fi
Hanna Toikkanen, Kassapalvelut, piha ja puutarha
Hanna Toikkanen, Kassapalvelut, piha ja puutarha
050 579 0218 050 579 0218
hanna.toikkanen@k-rauta.fi
Jami Mikkilä, Varastopalvelut
Jami Mikkilä, Varastopalvelut
050 579 0212 050 579 0212
merja.tynnyrinen@k-rauta.fi
Pekka Halttunen, Varastopalvelut
Pekka Halttunen, Varastopalvelut
050 579 0215 050 579 0215
merja.tynnyrinen@k-rauta.fi
Ville Parviainen, Talomyynti
Ville Parviainen, Talomyynti
050 587 1985 050 587 1985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Joni Vauhkonen, kuljetukset
Joni Vauhkonen, kuljetukset
044 5318 218
merja.tynnyrinen@k-rauta.fi
Juha Järvisalo, rautamyynti
Juha Järvisalo, rautamyynti
0505790211 0505790211
juha.jarvisalo@k-rauta.fi