K-Rauta Suonenjoki

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 15
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
11 - 15
31.10 (Pyhäinpäivä)
Suljettu
1.11 (Pyhäpäivä)
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 15
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
11 - 15
31.10 (Pyhäinpäivä)
Suljettu
1.11 (Pyhäpäivä)
Suljettu

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu
31.10 (Pyhäinpäivä)
Suljettu
1.11 (Pyhäpäivä)
Suljettu

Yhteystiedot

Lintikonkatu 15, 77600 Suonenjoki
puh. 050 579 0213 050 579 0213
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Suonenjoki Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.



Katso myös: Lantmännen Agro Suonenjoki

Henkilöstö

Harri Heiskanen, kauppias
Harri Heiskanen, kauppias
040 553 1557 040 553 1557
harri.heiskanen@k-rauta.fi
Arto Heiskanen, kauppias
Arto Heiskanen, kauppias
0400 677 896 0400 677 896
arto.heiskanen@lantmannenagro.fi
Joni Heino, Rakennustarvike,ammattiasiakasmyynti, sähkötarvikkeet,LVI
Joni Heino, Rakennustarvike,ammattiasiakasmyynti, sähkötarvikkeet,LVI
0505751110 0505751110
joni.heino@k-rauta.fi
Ilpo Tanskanen,Suojaimet, kylpyhuonekalusteet, kodinkoneet,rautamyynti
Ilpo Tanskanen,Suojaimet, kylpyhuonekalusteet, kodinkoneet,rautamyynti
050 579 0209 050 579 0209
ilpo.tanskanen@k-rauta.fi
Vesa Lintu, Pienrauta ja pienkoneet
Vesa Lintu, Pienrauta ja pienkoneet
050 579 0214 050 579 0214
vesa.lintu@k-rauta.fi
Olli Vasiljev, Sisustus ja vapaa-ajan tarvikkeet
Olli Vasiljev, Sisustus ja vapaa-ajan tarvikkeet
050 579 0210 050 579 0210
olli.vasiljev@k-rauta.fi
Tommi Rossi, Työvälineet, keittiökalusteet, ammattiasiakasmyynti
Tommi Rossi, Työvälineet, keittiökalusteet, ammattiasiakasmyynti
040 777 5630 040 777 5630
tommi.rossi@k-rauta.fi
Merja Tynnyrinen, Kassapalvelut
Merja Tynnyrinen, Kassapalvelut
050 579 0213 050 579 0213
merja.tynnyrinen@k-rauta.fi
Seija Raatikainen, Kassapalvelut, piha ja puutarha
Seija Raatikainen, Kassapalvelut, piha ja puutarha
050 579 0218 050 579 0218
seija.raatikainen@k-rauta.fi
Juha Keurulainen, Maatila- ja tuotantotarvikkeet
Juha Keurulainen, Maatila- ja tuotantotarvikkeet
0400 448 313 0400 448 313
juha.keurulainen@lantmannenagro.fi
Jami Mikkilä, Varastopalvelut
Jami Mikkilä, Varastopalvelut
050 579 0212 050 579 0212
merja.tynnyrinen@k-rauta.fi
Pekka Halttunen, Varastopalvelut
Pekka Halttunen, Varastopalvelut
050 579 0215 050 579 0215
merja.tynnyrinen@k-rauta.fi
Ville Parviainen, Talomyynti
Ville Parviainen, Talomyynti
050 587 1985 050 587 1985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Joni Vauhkonen, kuljetukset
Joni Vauhkonen, kuljetukset
044 5318 218
merja.tynnyrinen@k-rauta.fi
Juha Järvisalo, rautamyynti
Juha Järvisalo, rautamyynti
0505790211 0505790211
juha.jarvisalo@k-rauta.fi